Plasty

Barevný nástřik plastových dílů

BARVENÍ PLASTOVÝCH KOMPONENTŮ

V našem moderním světě je stále více komponentů vyrobeno z plastu. S tím vzrůstá poptávka po řešení povrchové úpravy. Ecco doporučuje stejnou technologii, která se používá v automobilovém průmyslu, což jsou automatické sprejové pistole Ecco 70AS a Ecco 75AP . Jsou vybavené vzduchovými kloboučky, které oblíbené zejména pro konstantě vysokou kvalitu.


NABÍZÍME:

  • Povrchovou úpravu nejvyšší jakosti
  • Naprostou spolehlivost
  • Vyšší efektivitu přenosu barvy
  • Krátkou návratnost investice

AUTOMATICKÉ SPREJOVÁNÍ BARVOU – AUTOMOBILOVÝ PRŮMYSL

Nástřik karoserie barvou

Ecco 70AS a 75AP jsou celosvětově nejspolehlivější pistole, které nabízí vynikající automatický atomizér vzduchu pro všechny typy robotů  a reciprokátorů. Unikátní technologie, která stojí za vysokou účinností, kontrolou procesu a zamezuje prodlevám ve výrobě, je založena na designu pistole a vzduchového kloboučku. Pečlivá kontrola každého vzduchového kloboučku zajišťuje, že i při výměně vzduchového kloboučku, je nanášená vrstva naprosto jednotného vzoru. Ecco 70AS a 75AP také nabízí možnost snížení spotřeby barvy a návratnost investice během několika měsíců.

Pistole jsou vhodné pro UV laky na bázi vody i ředidla. Čištění vzduchového kloboučku je navrženo tak, aby bylo možné přímo na robotické lince, čímž prodlužuje období mezi odstávkami výroby z důvodu údržby až na 6 měsíců.

Současně nabízíme širokou řadu příslušenství, které je navrženo pro práci s citlivými materiály, ať už na bázi vody, nebo ředidla. Příslušenství samozřejmě zahrnuje čerpadla, regulátory tlaku barvy, míchadla atd. Ecco PSU (Paint Supply Unit) je snadno obsluhovatelnou, ekonomicky efektivní jednotkou se všemi integrovanými funkcemi. 

AUTOMATICKÉ SPREJOVÁNÍ BARVOU – SPOTŘEBITELSKÉ PRODUKTY Z PLASTU

Sprejování plastového dílu

Díky spolehlivosti stříkacích pistolé, preciznosti našich regulátorů a díky šetření barvy při použití našich kompletních systémů se společnost Ecco stala první volbou výrobců v tomto průmyslovém odvětví. Mámě vynikající řešení nejen pro výrobce spotřebitelského zboží jakými jsou třeba mobilní telefony (iPhone, iPad, Nokia, atd) nebo balení kosmetických produktů.

Ecco má také celou řadu zařízení pro přívod barvy, specielně designovanou pro použití s citlivými materiály, ať už na bázi vody nebo ředidla. To zahrnuje čerpadla, regulátory tlaku, míchadla a jiné příslušenství. Ecco PSU (Paint Supply Unit) je snadno obsluhovatelnou, ekonomicky efektivní jednotkou se všemi integrovanými funkcemi. 

Přednastavením a uložením parametrů pro vzduch a barvu, bude množství barvy na výstupu vždy přesné bez jakýchkoliv odchylek.