Strojové lepení a výroba

Ruční sprejová aplikace lepidel na bázi vody  

Ukázka aplikace sprejovaného lepidla na bázi vody při výrobě matrací.

video...


Ruční sprejová aplikace tavných lepidel

Ukázka aplikace tavného sprejovaného lepidla při výrobě matrací.

video...


Moderní a ekonomické technologie pro lepení matrací a čalounického nábytku

Výroba matrací se posouvá od jednoduchých pružinových typů ke komplexnějším konstrukcím a materiálům. Důležitost lepidel, která se při výrobním procesu používala vždy tak neustále narůstá. Jejich povaha a kvalita se však výrazně mění s legislativou, rostoucími nároky výrobců a měnícími se zvyky spotřebitelů. 

číst více...


Moderní lepidla pro výrobu kvalitních matrací

Podle nejnovějšího průzkumu „BSC Research“ (vzdělávacím centrem Mezinárodní Asociace „Sleep Products“) provedeného koncem roku 2016 v New Yorku, jsou si spotřebitelé dobře vědomi toho, že dobrý spánek je jedním z nejdůležitějších faktorů, který ovlivňuje jejich kondici. 

číst více...


Jak zlepšit ekonomii dýhování přechodem na PVAC lepidlo. 

lepidlo pro dýhováníi    

Stáhněte si svůj e-book ZDE


Technologie 2-komponentního lepení kontaktními lepidly na vodní bázi

Collano řadu let vyvíjí a produkuje alternativní řešení k lepidlům na bázi rozpouštědel používaných v průmyslových výrobách. Tyto produkty jsou používány k lepení rozmanitých materiálů, jako je tkanina, plsť, vlákno nebo dřevo, v různých variantách a podobách. Collano dodává pro 2C-lepení i ověřený a vyladěný sprejový aplikační systém.

Stáhněte si celý newsletter ZDE


Laminace válcovým nanášením

Collano TAC 4761.0 je 1K kontaktní lepidlo, které bylo vyvinuto pro plošnou laminaci na válcových nanašečkách. Dovoluje docílit konstantního nánosu a ve všech směrech usnadňuje práci obsluhy výrobní linky.

Stáhněte si celý newsletter ZDE